CS

Financování

Vybrali jste si a chybí Vám hotovost? Máme jednoduché řešení. Náš finanční specialista Vám připraví a nabídne financování na míru, ať se bude jednat o leasing nebo úvěr. Vybere Vám samozřejmě tu nejlepší leasingovou společnost.

phone

+420 566 520 999

Kontaktujte ještě dnes našeho finančního specialistu a nechte si připravit financování na míru nebo použijte formulář níže.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Vybrali jste si nákladní vůz či nákladní techniku a chybí vám hotovost? Náš finanční specialista připraví a nabídne financování pro vás na míru. Ať se bude jednat o leasing nebo úvěr, vybere vám samozřejmě tu nejlepší leasingovou společnost. Dokážeme zajistit výhodné podmínky pro každého, například začínajícím podnikatelům můžeme zajistit nákup vozu s 30% akontací a není problém sjednat úvěr či leasing na Slovensko.

info

Zároveň nabízíme u vozidel z naší nabídky výměny nástaveb (např. valník za skříň), montáž hydraulického čela (není-li jím vůz vybaven), montáž spací nástavby, instalaci nezávislého topení a podobně...

Jak si představujete parametry financování?

Zadejte základní hodnoty, abychom mohli připravit adekvátní nabídku financování. Poptávka Vás k ničemu nezavazuje.

Osobní údaje

*
*
*

Zvolený vůz a kupní cena v Kč s DPH

Výše akontance v Kč

Maximální doba splácení (měsíce)

Potřebné doklady

Pro rychlý průběh schválení vašeho financování si prosím připravte následující dokumenty. Další dokumenty mohou být vyžádány v individuálních případech.

PŘESTAVBY VOZIDEL SCHVÁLENÉ
MINISTERSTVEM DOPRAVY

Změny rozvorů a montáže nástaveb schválené ministerstvem dopravy - rozhodnutí č. HP-0402.

Testováno a schváleno pro výrobce Mercedes-Benz, MAN, VOLVO, DAF a FUSO technickou zkušebnou vozidel.